Genel Bakış
Genel Bakış

Çok çalışmak, dürüstük ve inovasyon… Bu kelimeler YONAR’ın başarısının anahtarlarıdırlar. 1997 yılında kurulan YONAR, Türkiye'nin en saygın ve en hızlı inşaat - mühendislik şirketlerinden birisidir. 15 yıl içinde, hemen hemen her sektörde farklı projeler için birinci sınıf çözümler ürettik. Bizim için hiçbir proje çok zor veya benzersiz değil, çok büyük ya da küçük değildir. Her proje için hedeflerimiz aynıdır;

Bu hedeflere ulaşmamızı sağlayacak ilkelerimiz şunlardır:

YONAR üstün kalite ile eş anlamlıdır. Çalışanların eğitim ve gelişimine olan yatırımlarımız, sağlam mali yapımız, yerel ofislerimizin özerk yapıları, itibarımızı inşa eden özelliklerimizdir. Projelerimizdeki başarılarımız bu ilkelere bağlılığımızdan kaynaklanmaktadır.
YONAR çalışanları birkaç temel özellikleri ile tanımlanırlar. Onlar zorluklardan korkmazlar, sorumluluk alırlar ve yeni fikirler geliştirirler; en iyi performanslarını ortaya koymakta kararlıdırlar. Onlar mümkün olan en güvenli şekilde çalışırlar ve sahamızda eşsiz bir iş güvenliği siciline sahiptirler.
YONAR çalışanları konularında uzman kişilerdir. Çalışanlarımız, işe başladıkları ilk günden itibaren, konularında uzman olan amirlerinden, sektörün en iyi eğitimlerini alırlar. Projelerin tamamlanmasında, çalışanlarımızın her türlü başarısı şirketimiz için çok önemlidir. Şirketimizin üst düzey yöneticileri, ortalama 10 yıldır bizimle çalışmaktadırlar.
Türkiye inşaat ve mühendislik sektöründe, müşteri ihtiyaçlarını YONAR’ ın mükemmelliğinde karşılayabilecek çok az şirket vardır. Türkiye ve çevre ülkelerde çeşitli projeleri başarı ile tamamlayan YONAR, dünyanın her coğrafyasında iş yapabilecek kapasitededir. Endüstriyel tesis, altyapı, otoyol, tünel, baraj, havaalanı, enerji tesisleri ve yüksek bina – ne kadar karmaşık ve kompleks bir proje olursa olsun, titizlikle her detayı dikkatlice planlar ve tekrar tekrar kontol ederiz. Bu prensiplerimiz bize hayallerimizin de ötesinde başarılar sağlamaktadır.

YONAR büyük ulusal, uluslararası ve çokuluslu şirketler için bir mühendislik ve inşaat taahhüt firması olarak hizmet vermektedir. Bu şirketlerden bazıları şunlardır;

ENKA
KRUPP POLYSIUS AG.
AREVA T&D
ARÇELİK
ANIXTER
MASSEY FERGUSSON
LG
UZEL OTOMOTİV
UZEL - DEUTZ MAKİNE
GAMA-NUROL
TEKFEN
KARSAN PEUGEOUT
PETROL OFİSİ
GARANTİ – KOZA
MAYA
KEMER COUNTRY
RMK MARINE
SETUR MARINAS
ARK İNŞAAT
KOÇTAŞ
SEZGİN MÜCEVHERAT
TÜPRAŞ
VATAN PLASTİK
FENİŞ
FORD OTOSAN
LG-ARÇELİK
ENTEK A.Ş
CARNAUD METALBOX
MAKYOL
ONUR TAAHHÜT
BECHTELHedefimiz, dünyanın önde gelen mühendislik, inşaat ve proje yönetimi şirketlerinden birisi olmak ve ülkemizin uluslar arası inşaat piyasasında en üst seviyelere çıkmasında pay sahibi olmaktır.

Copyright © 2010 Yonar Corporation