Kariyer
Kariyer
YONAR çalışanları birkaç temel özellikleri ile tanımlanırlar. Onlar zorluklardan korkmazlar, sorumluluk alırlar ve yeni fikirler geliştirirler; en iyi performanslarını ortaya koymakta kararlıdırlar. Onlar mümkün olan en güvenli şekilde çalışırlar ve sahamızda eşsiz bir iş güvenliği siciline sahiptirler.
YONAR çalışanları konularında uzman kişilerdir. Çalışanlarımız, işe başladıkları ilk günden itibaren, konularında uzman olan amirlerinden, sektörün en iyi eğitimlerini alırlar. Projelerin tamamlanmasında, çalışanlarımızın her türlü başarısı şirketimiz için çok önemlidir.

Yüksek kalite hedeflerimizi, iş güvenliği içerisinde, zamanında ve bütçeye uygun şekilde gerçekleştirmek için, yetenekli, hırslı ve çalışkan insanların ekibimizin üyesi olması çok önemlidir. YONAR'da, yüksek performanslı iş arkadaşlarımızı, tatmin edici koşullar altında tutmayı hedefleriz. Bu nedenle, YONAR'ın vizyon ve değerlerini, kendilerine ait gibi sahiplenen ve kültürümüzü kendi davranışları ile birleştirebilen ve zorlu durumları iyi iş fırsatlarına dönüştürebilen insanlara odaklanırız.

İş Fırsatları

Şu anda YONAR' da ki mevcut iş fırsatlarına başvurmak ve özgeçmişinizin veritabanımızdan ulaşılabilir olması için web sitemizin Kariyer sayfasındaki adımları izlemenizi rica ederiz.
Tüm başvurular İnsan Kaynakları Departmanı' mız tarafından dikkatle incelenerek değerlendirilir ve uygun olanlar, başvuru sahiplerinin tercihlerine göre, uygun departman ve/veya projelere gönderilirler.